KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835349
nr 1383 5349
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 62x53cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:40:46
1.000 kr
1.500 kr
2.800 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik